در این مطلب به معرفی تابلو‌ استیل و انواع آن، ارائه خدمت ساخت تابلو استیل و قیمت و مزایای آن و همه آن چیزی که برای خرید این تابلو توصیه می کنیم که بدانید را گرد هم آورده ایم.

یکی از مرسوم ترین روش های بازاریابی و جذب مشتری برای کسانی که مغازه یا مکان تجاری دارند قطعا داشتن یک تابلوی خوب و جذاب می باشد که  باعث  می شود که مشتریان شما را بیشتر و بهتر ببینند و همچنین طرح و اسم برند شما در ذهن مشتری باقی بماند.یکی از تابلوهایی که در صنعت تبلیغات استفاده می شود تا‌بلو‌ استیل می باشد که برای خود دنیای پر رمز و رازی دارد و از حرف از دل مشتریان می زند که می خواهیم درادامه شما رو با ویژگی های این تابلو آشنا کنیم .

همان طور که می دانید استیل یکی از پرکاربرد ترین فلزدر صنایع مختلف ازجمله صنعت تبلیغات می باشد . این فلز به دلیل زنگ نزدن و همچنین داشتن رنگ منحصر به فرد و قابلیت شستشو راحت باعث می شودکه از آن در ساخت انواع این تابلو استفاده شود . فرمول شیمیایی این عنصر و انواع حروف برجسته  به همراه لامپ های اس ام دی رنگی باعث شده که تابلوهایی با هارمونی بسیار به یاد ماندی به وجود بیاید .

انواع تابلو ‌‌‌استیل

  • تا‌بلو‌ ‌‌ا‌ستیل طلایی

این مدل از ورق های استیل با رنگ زرد استفاده می شود و دارای طرح ساده و خش دار موجود می باشد

  • تابلو‌‌ ا‌ستیل نقره ای

این مدل هم از ورق های استیل ساخته شده است و رنگ آن نقره ای می باشد

  • تا‌بلو‌ ‌ا‌ستیل لبه پانچ

این مدل از تابلوها به صورت لبه های گرد می باشد و برای استفاده از نور به کار می رود

  • تابلو‌‌ ا‌ستیل رینگی

استفاده از استیل در دور حرف و ایجاد منابع مختلف جهت نورپردازی

  • تا‌بلو‌ ا‌ستیل میرور

تابلو میرورها تنها تفاوتی که دارند دارای براقی بیشتری نسبت به سایر انواع تابلو استیل می باشند

  • تابلو‌ پلاستیل

این مدل از تابلوهای استیل ترکیبی از حرف  استیلی و پلاستیکی هستند که باعث زیبایی بشتر در تابلو می شوند

ساخت تابلو ‌استیل

ما در گروه تبلیغاتی تیراژ کار آماده ساخت تا‌بلو ‌استیل درتهران و سراسر کشور می باشیم.تمامی مراحل طراحی و تولید تابلوها بصوت هوشمند و توسط کادرمجرب و حرفه ایی ساخته وآماده می شود .

قیمت تا‌بلو ‌استیل

قیمت  تابلو‌ استیل با توجه به متراژمحل نصب ، تعداد لامپ ها ، تعداد حروف برجسته ، و مقدار برق تزریقی و نوع آن متفاوت می باشد که جهت سفارش و مشاوره تا‌بلو‌ استیل می توانید با کارشناسان سایت تیراژکار تماس حاصل فرمایید تا نسبت به تعیین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با توجه به کسب وکارهای شما  راهنمایی لازم را ارایه نمایند.

مزایای تا‌بلو‌ ‌‌ا‌ستیل

مقاومت دربرابرشرایط آب و هوا

ایجاد نورپردازی بسیار مناسب در شب ها

طول عمربسیاربالا در تابلو های استیل

ایجاد انواع تابلو برای کسب و کارهای مختلف

نمونه کار تابلو ‌‌‌استیل

برای مشاهده تعدادی از کارهایی که توسط گروه تیراژکار انجام شده است و مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند را می توانید در زیر مشاهده کنید

فهرست