تابلوسازی پس از ورود تابلو چلنیوم به این صنعت دچار تغییراتی شد. با تبلیغات موثر است که کسب و کار و فعالیت شما به افراد جامعه معرفی می شود. انتخاب نوع تبلیغات و اثرگذاری آن بر روی درآمد شما تاثیر بسزایی دارد.

تبلیغات محیطی و دیداری جزو اثرگذارترین نوع تبلیغات است که تابلو سازی یکی از این نوع می باشد که با نصب تابلو بر سر در مغازه یا محل فعالیت شما، که تبلیغ محیطی است تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت به شرطی که طراحی و نصب آن اصولی انجام شود.

گفتیم یکی از این تبلیغات موثر استفاده از تابلو است به خصوص تابلو چلنیوم که با ورود آن به صنعت تحولی در تابلو سازی به وجود آورد و شکافی بین تابلو های قدیمی و جدید به وجود آورد. امروزه استفاده از تابلو چلنیوم بسیار رواج پیدا کرده است. با قدم زدن در خیابان ها به وفور این تابلو را بر سر در مغازه ها مشاهده خواهید کرد.

ورود تابلو چلنیوم

در ابتدای ورود تابلو های چلنیوم طراحی آن بسیار ساده بود و حروف آن با طرحی ساده و ابتدایی ساخته می شد. با این حال این سادگی برای مشتریان جذاب بود و استقبال خوبی از آن شد و با گذشت زمان تابلو سازی از یک حرفه ساده به یک صنعت بزرگ تبدیل شد.

در ابتدا از ورق های پلکسی استفاده می شد، ولی روز به روز با استقبال مردم و طبق سفارشات آن ها ورق های دیگری وارد تابلو سازی شد که نام ورق گاما را به خود گرفتند و از حروف برجسته جدیدتری استفاده کردند. در بعضی از تابلو ها از چلنیوم، در دیگری پلکسی استفاده می کردند و در بعضی نوار استیل قرار می دادند، از حروف برجسته پلکسی گلاس هم استفاده  می کردند. نورپردازی هم در ساخت تابلو چلنیوم مورد استفاده قرار گرفت که جلوه خاصی به تابلو می دهد.

با این تغییرات در تابلو سازی که به صورت دستی انجام می شد، دستگاه پیشرفته ماشینی پا به عرصه گذاشتند و سیر تحول تابلو سازی به سرعت سپری شد. بدین ترتیب تنوع تابلو چلنیوم رو به افزایش گذاشت.

بهترین تابلو مغازه

تابلوسازی پس از ورود تابلو چلنیوم به این صنعت قطعا پیشرفت زیادی کرده است که می توانید بر اساس نیاز و نوع حرفه خود، نسبت به سفارش آن توسط مجرب ترین و حرفه ای ترین تابلو سازان اقدام کنید.

قبل از اقدام به انتخاب تابلوساز و سفارش تابلو مغازه خود، گالری محصولات شرکت را مورد بررسی قرار دهید و سابقه شرکت را بررسی کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست